İnstagram’da Para Kazanmanın Yolları

İnstagram’da Para Kazanmanın Yolları

Yazar: Emre Genel

İnstagram Uygulaması

İnstagram uygulaması,bugüne kadar kullanıcılarına kazandırdığı paralarla da biliniyor. Hal böyle olunca tüm kullanıcılar instagramda para kazanmanın yolları konusunu araştırıyor. İnstagram, bugün dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelmekte. Kevin Systrom, Mike Krieger tarafından geliştirilen ve 6 Ekim 2010 yılından itibaren kullanıcılarla tanıştırılan ve zamanla sosyal medya devi Facevook’un satın almasıyla geliştirilen uygulama üzerinden, dünyanın en büyük firmaları ve ünlülerini takip edebilir, işinizi büyütebilir ve milyonlarca insan üzerinden etkileşim kurabilirsiniz.

Bugün, uygulama üzerinden mesaj gönderebilir, görüntülü arama yapabilir, başka kullanıcıların fotoğraflarını ve videolarını beğenerek yorum yapabilir veya fotoğraf ve video paylaşımı yapabilirsiniz. Dünyanın önde gelen firmaları, uygulama üzerinden çeşitli sayfalara reklam vermekte veya sponsorlu reklamlar şeklinde daha çok kullanıcıya ulaşarak reklamlarını yaptırmaya çalışmakta. Uygulamanın ücretsiz olması, telefonunuza kolaylıkla indirebilmesi ve her türlü akıllı cihazla uyumlu olmasından ötürü, kullanımı kolay ve yaygındır. Bu sebepten evden para kazanmak isteyenler, İnstagramda para kazanmanın yollarını araştırmakta.

İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma

Daha önceden yapılmamış bir şey yaparak İnstagram takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bugün İnstagramda üzerinden ev yapımı slime yapan bir sayfanın milyonlarca takipçisi bulunmakta. İnstagram üzerinden daha fazla kullanıcıya erişebilmek için, denenmemiş ve özgün olmakla birlikte ısrarcı olmanızda ve uygulama içerisinde yer alan hashtagleri takip etmeniz gerekir.

İnstagramda Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Dünya üzerindeki en popüler uygulama olan ve milyonlarca kullanıcsı olan Instagtamda para kazanmanın birden fazla yolu bulunmakta. Ancak bunun için dikkat etmeniz gereken bir dizi şey var. Bunun için sabırlı olmanız ve istikrarlı davranmanız gerekmektedir. İnstagramda para kazanmanın yolları:

Reklam Alın: Fark yaratan ve dikkat çeken paylaşım yapan kullanıcılar, zaman içerisinde yüzbinlerce takipçiye sahip olabiliyor. Ancak bu sandığınız kadar basit ve kolay olmayabilir. Bunun için düzenli olarak içerek üretmeniz ve daha fazla takipçiye erişebilmeniz için çeşitli sayfaların altına yorum yapabilir ya da sponsorlu reklam verebiliriz. Sayfanızın takipçi sayısı arttıkça, yerel ve global markalardan videolu reklam alabilirsiniz. Paylaştığınız her türlü reklam için para kazanabilir ve işinizi daha da büyütebilirsiniz.

Hizmet Satın: İster çilingir ister taşımacılık yapıyor olun, bölgenize yakın kişilerin erişebileceği şekilde İnstagram üzerinde reklam vererek daha fazla kullanıcıya erişebilir, müşteri portföyünüzü geliştirebilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Bunun için sayfa içerisinde hashtag’lerden de yararlanabilirsiniz. Örneğin bir köpek eğiticiyseniz, paylaştığınız fotoğrafların altına attığınız yüzlerce etiket üzerinden çeşitli kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Fotoğraflarınızın altına yapılan yorumları izin verirseniz, diğer kullanıcıların sizin hakkınızda fikir sahibi olmasını sağlayabilir güven teşkil edebilirsiniz.

Online Seminer Tanıtımı: Bugün İnstagram uygulamaları içerisinde karşımıza çıkan sponsorlu reklamlardan birisidir. Eğer siz de takipçi sayısı arttırmak ve daha fazla kullanıcıya erişerek işinizi büyütme hedefindeyseniz, İnstagram kullanıcıları sayesinde işinizi büyütebilirsiniz.

Evde Para Kazanma: Evde para kazanma yöntemi İnstagramda en çok kullanılan yöntemlerden birisi. El işçiliği ile oyuncak yapabilir, kazak örebilir hatta yaptığınız süs eşyası ve anahtarlık gibi eşyalarınızı dahi İnstagram üzerinden pazarlayabilirsiniz. Bunun için kendinize kurumsal görünümde bir sayfa açmanız ve daha fazla kullanıcıya erişmeniz gerekmektedir.

 

Eğer İnstagram kullanıcı adınızı değiştiremiyorsanız buraya tıklayarak ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Etiketler: İnstagram instagram para kazanma instagram reklam alma instagramda para kazanmanın yolları internetten para kazanma para kazanmanın yolları


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL