Ucuz Modifiye Nasıl Yapılır

Ucuz Modifiye Nasıl Yapılır

Yazar: Emre Nasıl Yapılır?

Modifikasyon, araçların benzersiz ve hoş görülmesini sağlayan bir tür araba makyajıdır. Ucuz modifiye nasıl yapılır isimli makalemiz, aracını daha güzel görünür hale getirmek için servet harcamak istemeyenlere hitap ediyor. Birkaç sihirli dokunuş ile aracınızı harika bir görünüşe sokabilirsiniz. Hayal gücünüz, birkaç liralık bir harcama ve sonrasında ucuz bir modifiye elde edebilirsiniz. İşte sizin için ucuz modifiye nasıl yapılır birkaç ipucu:

 

1-     Neon Aydınlatma

Araçlarınızın alt kısımlarına ekleyeceğiniz neon ışıklandırma, araçlarınıza harika bir görünüm kazandırır. Bunun için tek ihtiyacınız olan, altı metrelik neon şeritleri ve aracınızın aküsüne bağlantı kurabileceğiniz bir aparat. Bu ışıklar, 2 A gibi küçük bir enerji ihtiyacı duyarlar. Modifikasyonu çok ucuza mal olur ve eşsiz bir görüntü kazanır. Fakat ışıklandırmayı trafikte açmamaya özen gösterin zira bunun için ceza yiyebilirsiniz.

 

2-     Koltuk Kılıfları

Koltuk kılıfları, ucuz modifiye nasıl yapılır arayışında olanların ilk tercihlerinden. En güzel yanı ise, kendinizin herhangi bir yerde diktirebilecek olmanız. Koltuk kılıflarına ekleyeceğiniz ufak eklemeler, dışarıdan hoş bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun dışında aracınızla uyumlu renkler tercih etmenizi tavsiye ederiz. Diğer türlü tuhaf bir görüntü elde edebilirsiniz. Ek olarak tuttuğunuz takımın formalarını giydirmek ve minyatür yastıklar eklemek de basit ve etkili bir yoldur.

 

3-     Bagaj Rüzgarlığı

ucuz modifiye nasıl yapılır

Çok ufak bir işlem ile harika bir görünüm elde edebileceğiniz bagaj rüzgarlıkları aracınızı çok havalı yapar. Eğer eliniz biraz alet edevat tutuyorsa, internetten sipariş ettiğiniz bagaj rüzgarlığını kendiniz monte edebilir ve böylece daha ucuza mal edebilirsiniz. Ucuz modifiye nasıl yapılır düşüncesindeyseniz, bu kesinlikle ilginizi çekecektir. Ancak dikkat etmeniz gereken iki konu var. Uyumsuz bir bagaj rüzgarlığı çirkin bir görüntü oluşturabilir ve trafikte başınızı belaya sokabilir. Size tavsiyemiz, çok fazla abartıdan uzak durmanız olacaktır.

 

4-     Cam Renklendirme

ucuz modifiye nasıl yapılır

Son zamanlarda yapılan birkaç yasal düzenleme ile ön camların renklendirilmesi yasaklandı. Ancak hala arka camlarınızı filmleyerek güzel bir araç görünümü elde edebilirsiniz. Cam renklendirmek, uzun zamandır en sevilen araba modifikasyonlarından biri. Eskiden modifiyeli yarış arabalarının tüm renkli camlardan oluşurdu ancak zamanla herkes tarafından benimsendi.

 

5-     Rüzgâr Deflektörleri (Rüzgarlık)

ucuz modifiye nasıl yapılır

Araç camlarınıza eklediğiniz rüzgarlıklar hem işlevsel hem de güzel bir görüntü sağlar. Genelde hız tutkunları araçlarına rüzgarlık takarlar. Bu aracınız hareket halindeyken cam açtığınızda içeri fazla hava girmesini engeller. Yolcularınızı koruyun; ister çocuklarınız, ister köpekleriniz, arkadaşlarınız veya arabadaki aileniz olsun, cam kırılmasını önlemek için cam filmleri tasarlanmıştır ve bu da güvenliği artırır.

Etiketler: modifiye nasıl yapılır ucuz modifiye ucuz modifiye nasıl yapılır


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL