Can Sıkıntısına İyi Gelecek İnternet Siteleri

Can Sıkıntısına İyi Gelecek İnternet Siteleri

Yazar: Emre Teknoloji

Son zamanlarda herkes evde farklı bir şeyler yapma arayışına girdi. Hayatımızı biraz olsun renklendirecek ve eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayacak birkaç yöntem mevcut. Bunlardan bazıları can sıkıntısına iyi gelecek internet siteleri. Başlarda saçma gelebilir ancak hemen her zevke hitap eden birçok ilginç simülasyon mevcut. Bilgisayar ekranına boş boş bakmayı bırakın ve en azından yapacak bir şey bulun. İşte sizin için derlediğimiz can sıkıntısına iyi gelecek internet siteleri:

http://slither.io/

Bu kesinlikle hiçbir amacınız olmadığı halde vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir site. Basit olduğu halde ilginç bir şekilde sizi kendine çekiyor. Oyunda yılana benzeyen bir yaratığı canlandırıyorsunuz. Tek boyutlu siyah zemin arasında hareket ettirdiğiniz bu oyunda amaç, önünüze çıkan küçük yıldız tanelerini yemek. Ne kadar çok yıldız yerseniz o kadar çok büyüyorsunuz. Ancak asıl amaç bu değil. Burada asıl amaç, boyut fark etmeksizin tüm yılanların önünü kesmek ve onları yemek. Ne kadar büyükseniz avantajınız o kadar fazla ancak en ufak bir yanlış hamle ile, emeklerle büyüttüğünüz yılanınızın yok olmasına sebep olur. Puan tutma algoritması ve üyeliği yok. Öldüğünüzde en başından başlıyorsunuz.

http://asoftmurmur.com

Can sıkıntısına iyi gelecek internet siteleri arasında yer alan bir diğer site de bu amaçsız ama eğlenceli site. Siteye giriş yaptığınızda, karşınıza küçük ikonlar sizi karşılıyor. Bulut, televizyon, kahve, ne ararsanız var. Bunların üzerine tıkladığınızda bir ses çıkarıyor. Daha güzel yanı ise, seslerden kombinasyon yaratmanız. Evet hiçbir amacı yok ancak can sıkıntısına iyi geldiği kesin.

http://www.drawastickman.com/

Tamamen kendi hikayenizi yaratabilmenize yarayacak ilginç bir site. Basit bir İngilizce ile tüm sorunları aşabileceksiniz. Burada yarattığınız bir çöp adam var ve istediğiniz şekilde kombinasyonlar yaratarak hikâye oluşturmanıza olanak veriyor.

www.Shadyurl.com

Herhangi bir internet sitesinin URL’sini girerek virüslü gibi gösteren bir site. Tamamen can sıkıntısı için yaratılmış bir site ve herhangi bir arkadaşınızı kandırabilirsiniz.

https://www.ineedaprompt.com/

Tamamen boş vakit geçirebilmeniz için tasarlanmış boş bir site. Eğer biraz İngilizceniz varsa, keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Siteye girdikten sonra her yenilemeden sonra yeni bir kombinasyon çıkıyor karşınıza. Bu kombinasyon şeklinde gelen cümleler tamamen saçma ama eğlenceli.

http://orteil.dashnet.org/cookieclicker/

Tıklama yeteneğiniz ne kadar iyi? Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza bir kurabiye çıkıyor ve her tıklama başına bir puan alıyorsunuz.

http://www.flashbynight.com/

41 adet basit flash oyunun yer aldığı, can sıkıntısına iyi gelen bir site.

https://playsnake.org/

3310 telefonlarını hatırlar mısınız? Muhtemelen bu telefonları duyduysanız, snake adı verilen yılan oyununu da duymuşsunuz. Tamamen nostaljik olan bu oyunu yeniden oynamak isterseniz, bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Yılan ok tuşlarıyla hareket ediliyor. Dikkat edin, duvara çarparsanız yanarsınız.

https://bouncyballs.org/

Birkaç tema değiştirebilmenize olanak veren, ekrana dolan topları amaçsızca zıplattığınız bir site. Amaçsız ancak can sıkıntısına iyi geldiği kesin.

http://shutupandtakemymoney.com/

Gereksiz şeyler ne kadar pahalı olabilir. Biran boşa savuracak kadar çok paranızı olduğunu hayal edin ve gereksiz ürünlerin ne kadar pahalı olabileceğini görün.

http://www.atlasoftheuniverse.com/galaxy.html

Basit bir internet sitesi de olsa, evren ve detayları hakkında içinde boğulabileceğiniz detayları bulabileceğiniz bir site.

https://lizardpoint.com/geography/index.php

İngilizcenizi geliştirebileceğiniz, basit soruların yer aldığı bir quiz sitesi.

http://www.heromachine.com/heromachine-2-5-character-portrait-creator/

Kendi kahramanınızı, hatta kendinizi çizebileceğiniz basit ama eğlenceli bir flash eklentili site.

https://muro.deviantart.com/

Klasik bir Paint’e benziyor ancak ilginç resimler yaratabileceğiniz can sıkıntısına iyi gelecek bir internet sitesi daha.

https://tonematrix.audiotool.com/

Karşınızca onlarca kare bulunuyor ve her birinde farklı nota saklı. İyi bir müzik kulağınız varsa, ortaya güzel şeyler çıkarabilirsiniz.
 

Etiketler: can sıkıntısına iyi gelecek internet siteleri can sıkıntısını gideren siteler


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL