Telefonunuzda Mutlaka Bulunması Gereken Uygulamalar Nelerdir?

Telefonunuzda Mutlaka Bulunması Gereken Uygulamalar Nelerdir?

Yazar: Emre Mobil

Telefonunuzda Mutlaka Bulunması Gereken Uygulamalar

Günümüzde neredeyse mini bir bilgisayar haline gelen cep telefonları, herkesin hayatına girmiş durumda. Büyüğünden tutun küçüğüne kadar neredeyse bir akıllı telefona sahip olmayan insan yok denebilir. Neredeyse günümüzün tamamını geçirdiğimiz telefonlar için birçok uygulama da bulunmakta. Bu uygulamalar oyun, haberleşme, haber ve diğer birçok ihtiyacımızı karşılamak ve bizi eğlendirmek için geliştirilmiş durumda. Sizin için telefonunuzda mutlaka bulunması gereken uygulamalar konusunda bir liste hazırladık. Siz de listede bulunan kendinize uygun uygulamaları indirerek bu uygulamaların imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Telefonunuza İndirebileceğiniz Uygulamalar

Telefonunuzda bulunması gereken uygulamalar, çeşitli sosyal medya sitelerini, çeşitli efekt programlarını, güvenlik uygulamalarını ve haberleşme uygulamalarını içermektedir. Telefonunuzda mutlaka bulunması gereken uygulamalar şu şekildedir:

  • Halide Uygulaması: Eski Apple ve Android çalışanlarının oluşturduğu bu uygulama, bir fotoğrafçılık uygulaması. Gerekli filtre, ışıklar, odaklama ve portre filtresi gibi fotoğrafçılık için gerekli olan tüm filtreleri bu uygulama sayesinde edinebilirsiniz. Eğer fotoğraf çekme ve fotoğrafçılığa ilginiz bulunuyorsa Halide uygulaması tam sizin aradığınız uygulama denebilir.
  • NOISE Uygulaması: Özellikle müziğe merak salanların çok hoşuna gidecek NOISE uygulaması, özellikle elektronik müzik ve trap melodisi gibi melodileri besteleyebilmenizi sağlıyor. Bu uygulama sayesinde kendi melodinizi oluşturabilir ve istediğiniz gibi müzik yapabilirsiniz.
  • Timbre Uygulaması: Yine müzik için bir uygulama olan Timbre uygulaması, istediğiniz parçayı kesmenize ve üzerinde düzenlemeler yapmanıza, çeşitli efektler eklemenize yarıyor. Bu uygulamayı yalnızca Android kullanıcıları indirebilir.
  • FENİX Uygulaması: İyi özellikleri olmayan bir telefona sahip Twitter kullanıcıları için FENİX uygulaması hayat kurtarır nitelikte. Eğer telefonunuz Twitter’ı kaldırmıyorsa ancak Twitter’a girmeden yapamıyorsanız bu uygulamayı indirerek anlık ve güncel şekilde Twitter uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı sadece Android telefona sahip olan kişiler indirebilirler.
  • Spotify: Spotify dünyaca ünlü bir müzik uygulaması. Ücretli bir uygulama olan Spotify uygulamasını indirebilir, güncel müzikleri dinleyebilir, Spotify uygulamasının sizin zevklerinizi göz önünde bulundurarak hazırladığı listeden faydalanabilirsiniz.
  • Universal Copy: Universal Copy uygulaması sayesinde pdf dosyalarını, fotoğrafları ve daha birçok kopyalama özelliğini desteklemeyen öğeler yazıya dönüştürebilir ve üzerinde oynama gerçekleştirebilirsiniz.

 

“İyi Bir Yazılımcı Nasıl Olmalı? Yazılımcı Nedir?” isimli makalemizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler: en iyi uygulamalar telefonda bulunması gereken uygulamar


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL